o agencji

KIM JESTEŚMY?

SYLWIA
S

Kim jesteśmy?

Jesteśmy twórczyniami marki Agencja Se i specjalistkami branży MICE (Meetings | Incentives | Conferences | Events) z wieloletnią praktyką w obszarze organizacji eventów i wyjazdów: konferencji, kongresów, uroczystych gal, jubileuszy, launch’y produktów, spotkań firmowych, eventów branżowych, incentive itd. Organizujemy wyjątkowe wydarzenia! Współpracujemy m.in. z firmami z branży farmaceutycznej, finansowej i ubezpieczeniowej oraz instytucjami administracji publicznej. Z sukcesami realizujemy duże eventy dla ich pracowników, partnerów biznesowych czy klientów.

...i dlaczego jesteśmy wyjątkowe

W swojej karierze zawodowej, pracując na stanowiskach menadżerskich i dyrektorskich w kilku organizacjach, zarządzałyśmy sprzedażą, obsługą klienta, marketingiem i komunikacją. Prowadziłyśmy projekty o wielomilionowych budżetach, dla wielu krajów i z udziałem wielu interesariuszy. Skutecznie budowałyśmy i kierowałyśmy zespołami stacjonarnymi i terenowymi, optymalizowałyśmy kluczowe procesy operacyjne firm, wdrażałyśmy innowacyjne systemy i narzędzia. Tworzyłyśmy i efektywnie realizowałyśmy strategie biznesowe, planowałyśmy działania komunikacyjne, prowadziłyśmy szkolenia. A to wszystko nierzadko w strukturach matriksowych.

 

Wiemy z własnego doświadczenia na czym polega praca w firmie czy korporacji na wymagającym stanowisku i konkurencyjnym rynku. Rozumiemy zewnętrzne i wewnętrze zależności i powiązania, rozumiemy wymagania z jakimi mierzą się pracownicy różnych szczebli organizacji, rozumiemy procesy zarządcze i decyzyjne.

Umiemy więc wczuć się w Twoją rolę; przewidujemy potrzeby zanim zostaną wypowiedziane i proponujemy dopasowane rozwiązanie – dlatego jesteśmy Twoim najlepszym wyborem! Z nami organizacja eventu, wyjazdu czy dowolnego innego wydarzenia przebiegnie płynnie, z pełnym zrozumieniem i bez straty czasu.

Spokojnie, nie działamy same!

Pracuje z nami grupa specjalistów, dzięki którym zapewniamy pełną obsługę dowolnego event’u, wyjazdu czy działań marketingowych od pomysłu po efekt końcowy. Odpowiadamy za wszystkie fazy produkcji wydarzenia, począwszy od prac nad kreacją, scenografią i unikalnym key visual’em, które sprawiają, że jest ono spójną, niepowtarzalną całością, przez stworzenie dedykowanej platformy www wydarzenia czy wysmakowanych zaproszeń, po pełną realizację od strony technicznej, organizacyjnej i artystycznej.

OTRZYMASZ

(Mega) jakość i terminowość.
(Full) profesjonalizm i rzetelność.

Komfort i spokój (masz wszystko z głowy – powaga!).

Nieprzekraczanie budżetu.

(Dziką) satysfakcję.

Osiągnięcie Twojego celu!

 

KONTAKT

ADRES

AGENCJA SE

Domaniewska 39a

02-672 Warszawa

EMAIL

kontakt@agencjase.pl

TELEFON

+48 22 489 52 20

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

Wypełnienie formularza i/lub przesłanie do nas e-maila oznacza, że podane nam dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę.

POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Klikając przycisk ‘Subskrybuj’ wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera.

Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

AGENCJA SE copyright 2020  /  Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i cookies