CO OFERUJEMY

MICE

 

MEETINGS

Nudzą Ci się wciąż podobnie organizowane jubileusze czy gale? Nie wiesz co jeszcze można wymyślić, aby szkolenie było bardziej efektywne? Chcesz urozmaicić spotkania cykliczne? Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić swoje wydarzenie? A może masz, tylko potrzebujesz kogoś kto go wprowadzi w życie…?
 

My zrealizujemy każdy Twój – nawet najbardziej szalony – pomysł! Albo podpowiemy szereg własnych, z których możesz dowolnie wybierać w zależności od charakteru spotkania, jego celu i typu uczestników. Powiedz nam co chcesz osiągnąć, a my zajmiemy się resztą.
 

Dzięki nam odróżnisz się od konkurencji, oczarujesz pracowników, klientów czy partnerów i zostaniesz organizatorem absolutnie wyjątkowego wydarzenia.
    

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a sky is not the limit.

Przekonaj się sam!
 

INCENTIVES

Jeśli Ci się wydaje, że byłeś już wszędzie, że Twoi partnerzy czy klienci już wszystko widzieli i że Twoich pracowników już niczym nie zaskoczysz, to… masz rację… Wydaje Ci się!
    

Sprawdź nas, a zobaczysz ile jeszcze jest nieodkrytych miejsc i czym możemy Cię zadziwić. Dopasujemy wyjazd do Twoich potrzeb, budżetu, celu, misji i idei.
    

Balans między pracą a życiem prywatnym oraz właściwe docenianie pracowników stanowią obecnie podstawę ich lojalności, a jednocześnie dla zewnętrznych partnerów czy klientów świadczą o dobrym wizerunku firmy. Możesz podnieść swój ranking organizując im fantastyczne wyjazdy.
    

Chcesz polatać bez grawitacji?! A może wolisz survival lub tramping? Twoich współ/-pracowników pasjonuje offroad? Czy raczej komfort ekskluzywnych hoteli?
 

Ty wybierasz!

CONFERENCES

Wiesz dokładnie jak Twoja konferencja ma wyglądać. Oczyma wyobraźni już widzisz tłumy na nadchodzącym kongresie czy sympozjum. Najchętniej sam zrobiłbyś materiały, stoisko czy film na przyszły launch Twojego produktu – i to, ba, wiadomo, najlepiej – ale przecież doba ma tylko 24 godziny... 

 

I tu wchodzimy my, całe na biało! Na biało, bo każde zlecenie zaczynamy od białej, pustej kartki, czyli dokładnie słuchamy Twoich potrzeb, bierzemy do serca wszystkie – choćby niezwykłe – wytyczne i realizujemy dokładnie to o co nas poprosisz. Nie ma niedoróbek i opóźnień! 

 

Konferencja to nie zabawa, więc – mimo dowcipnego tonu niniejszej wypowiedzi – wiedz, że my wiemy, że musi wypaść profesjonalnie. A, co równie ważne, prawdopodobnie przygotujemy ją lepiej od Twojego dotychczasowego dostawcy! Co Ci szkodzi spróbować?

EVENTS

Masz pomysł, aby zrobić coś nowego, czego Twoja firma jeszcze nigdy nie organizowała? A może targi, koncerty czy akcje charytatywne są na stałe wpisane do Twojego służbowego kalendarza? Bez względu na to, w którym miejscu jesteś – czy dopiero planujesz rozkręcić imprezy specjalne czy też jesteś ich stałym uczestnikiem – jesteśmy po to by Cię wesprzeć w tych działaniach.
    

Bierzemy na siebie wszystkie wyzwania z jakimi wiąże się dowolne przedsięwzięcie pod tytułem ‚event’. Każdy z nich to tak naprawdę spory projekt o wielu wątkach i wielu interesariuszach, które i których trzeba ze sobą spiąć i zgrać. Zrobimy to za Ciebie od A do Z. A do tego podrzucimy Ci garść nietypowych pomysłów, dzięki którym Twoja marka zabłyśnie, a social media rozpalą się od postów wniebowziętych uczestników. Bo my nie idziemy na łatwiznę proponując sztampowe rozwiązania.
 

A Ty… razem z nami!

 

 EVENTY ONLINE

 

Event Online

Konferencje i wykłady;
Szkolenia i warsztaty;
Spotkania biznesowe;
Burze mózgów;
Cyklówki, kick-off’y;
Grywalizacja w ramach integracji zespołów, pracowników;
i wiele innych.

JAK TO DZIAŁA

 • Transmisja

  Transmisja na Państwa własnej platformie;
  Stream na popularne platformy m.in. Youtube, Facebook czy Vimeo;
  Transmisja z Państwa brandingiem;
  Nagranie całości wydarzenia;
  Realizacje z jednej lub kilku lokalizacji jednocześnie.

 • Sprzęt

  Kamery i mikrokamery;
  Miksery obrazu i

  sygnału video;
  Studyjnej jakości

  sprzęt audio;
  Profesjonalne mikrofony;
  Serwery multimedialne;
  Systemy bezprzewodowej transmisji obrazu;
  Interaktywne narzędzia eventowe.

 • Scenografia

  Atrakcyjne i profesjonalne studio we wskazanej przez Państwa lokalizacji;
  Pełna scenografia tj. scena, mównice, horyzonty, a także inne elementy na życzenie;
  Stream z wirtualnym tłem przy wykorzystaniu green box;
  Ekrany LED, monitory;
  Pełen zakres usług i urządzeń oświetleniowych, w tym oświetlenie telewizyjne.

 • Uczestnicy

  Dotarcie do większej liczby odbiorców niż przy tradycyjnym wydarzeniu;
  Zapewnienie udziału tylko zaproszonych gości;
  Dostępność listy obecności na zakończenie spotkania.
  Aktywność uczestników w czasie rzeczywistym dzięki specjalnym aplikacjom;
  Bieżący widok uczestników i prze-kazywanych przez nich treści.

 • Korzyści

  Niższa cena niż przy tradycyjnym wydarzeniu;
  Wygoda i bezpieczeństwo gospodarzy i odbiorców;
  Możliwość zaproszenia nieograniczonej liczby uczestników;
  Możliwość przekazania istotnych materiałów (w tym video) oraz prezentacji i dodatkowych dokumentów bezpośrednio na urządzenia uczestników.

 

KONTAKT

ADRES

AGENCJA SE

Domaniewska 39a

02-672 Warszawa

EMAIL

kontakt@agencjase.pl

TELEFON

+48 22 489 52 20

 • White Facebook Icon
 • White Instagram Icon
 • White Twitter Icon
 • White YouTube Icon

Wypełnienie formularza i/lub przesłanie do nas e-maila oznacza, że podane nam dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę.

POZOSTAŃ Z NAMI W KONTAKCIE
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Klikając przycisk ‘Subskrybuj’ wyrażasz zgodę na wysyłkę newslettera.

Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

AGENCJA SE copyright 2020  /  Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i cookies