top of page
co oferujemy
se logo strona.png

CO OFERUJEMY

MICE

scroll_all.gif

MEETINGS

M

Bary lodowe
Lasery, światła, muzyka
Teasery i trailery
Obsługa techniczna i multimedialna
Mapping 3D
Animacje 3D
Polaryzacja
Nośniki niestandardowe
New technology solutions

incentives

i

Loty bez grawitacji
Offroad
Boot camp
Komfortowe hotele
Tramping
Gry miejskie
Team building
Kreatywne warsztaty
Efektywne treningi
Filmy korporacyjne

conferences

c

Od koncepcji po realizację
Publikacje merytoryczne
Dobór prelegentów
Zaproszenia
Oprawa artystyczna
Prezentacje
Grafika komputerowa
Interaktywne aplikacje
Dedykowane platformy internetowe

events

e

Wsparcie strategii
Akcje promocyjne
Materiały
Stoiska wystawiennicze
Zabudowa targowa
Event marketing
Oprawa wizualna
Obsługa realizatorska
Filmy reklamowe
Ambient media

o nas

MEETINGS

Nudzą Ci się wciąż podobnie organizowane jubileusze czy gale? Nie wiesz co jeszcze można wymyślić, aby szkolenie było bardziej efektywne? Chcesz urozmaicić spotkania cykliczne? Nie masz pomysłu jak uatrakcyjnić swoje wydarzenie? A może masz, tylko potrzebujesz kogoś kto go wprowadzi w życie…?
 

My zrealizujemy każdy Twój – nawet najbardziej szalony – pomysł! Albo podpowiemy szereg własnych, z których możesz dowolnie wybierać w zależności od charakteru spotkania, jego celu i typu uczestników. Powiedz nam co chcesz osiągnąć, a my zajmiemy się resztą.
 

Dzięki nam odróżnisz się od konkurencji, oczarujesz pracowników, klientów czy partnerów i zostaniesz organizatorem absolutnie wyjątkowego wydarzenia.
   

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a sky is not the limit.

Przekonaj się sam!
 

INCENTIVES

Jeśli Ci się wydaje, że byłeś już wszędzie, że Twoi partnerzy czy klienci już wszystko widzieli i że Twoich pracowników już niczym nie zaskoczysz, to… masz rację… Wydaje Ci się!
   

Sprawdź nas, a zobaczysz ile jeszcze jest nieodkrytych miejsc i czym możemy Cię zadziwić. Dopasujemy wyjazd do Twoich potrzeb, budżetu, celu, misji i idei.
   

Balans między pracą a życiem prywatnym oraz właściwe docenianie pracowników stanowią obecnie podstawę ich lojalności, a jednocześnie dla zewnętrznych partnerów czy klientów świadczą o dobrym wizerunku firmy. Możesz podnieść swój ranking organizując im fantastyczne wyjazdy.
 

Chcesz polatać bez grawitacji?! A może wolisz survival lub tramping? Twoich współ/-pracowników pasjonuje offroad? Czy raczej komfort ekskluzywnych hoteli?

Ty wybierasz!

CONFERENCES

Wiesz dokładnie jak Twoja konferencja ma wyglądać. Oczyma wyobraźni już widzisz tłumy na nadchodzącym kongresie czy sympozjum. Najchętniej sam zrobiłbyś materiały, stoisko czy film na przyszły launch Twojego produktu – i to, ba, wiadomo, najlepiej – ale przecież doba ma tylko 24 godziny... 

 

I tu wchodzimy my, całe na biało! Na biało, bo każde zlecenie zaczynamy od białej, pustej kartki, czyli dokładnie słuchamy Twoich potrzeb, bierzemy do serca wszystkie – choćby niezwykłe – wytyczne i realizujemy dokładnie to o co nas poprosisz. Nie ma niedoróbek i opóźnień! 

 

Konferencja to nie zabawa, więc – mimo dowcipnego tonu niniejszej wypowiedzi – wiedz, że my wiemy, że musi wypaść profesjonalnie. A, co równie ważne, prawdopodobnie przygotujemy ją lepiej od Twojego dotychczasowego dostawcy! Co Ci szkodzi spróbować?

EVENTS

Masz pomysł, aby zrobić coś nowego, czego Twoja firma jeszcze nigdy nie organizowała? A może targi, koncerty czy akcje charytatywne są na stałe wpisane do Twojego służbowego kalendarza? Bez względu na to, w którym miejscu jesteś – czy dopiero planujesz rozkręcić imprezy specjalne czy też jesteś ich stałym uczestnikiem – jesteśmy po to by Cię wesprzeć w tych działaniach.
   

Bierzemy na siebie wszystkie wyzwania z jakimi wiąże się dowolne przedsięwzięcie pod tytułem ‚event’. Każdy z nich to tak naprawdę spory projekt o wielu wątkach i wielu interesariuszach, które i których trzeba ze sobą spiąć i zgrać. Zrobimy to za Ciebie od A do Z. A do tego podrzucimy Ci garść nietypowych pomysłów, dzięki którym Twoja marka zabłyśnie, a social media rozpalą się od postów wniebowziętych uczestników. Bo my nie idziemy na łatwiznę proponując sztampowe rozwiązania.
 

A Ty… razem z nami!


 

 EVENTY ONLINE

dots.png
ONLINE

Event Online

Konferencje i wykłady
Szkolenia i warsztaty
Spotkania biznesowe
Burze mózgów
Cyklówki, kick-off’y
Grywalizacja w ramach integracji zespołów, pracowników...
i wiele innych.

dots.png

JAK TO DZIAŁA

kontakt
bottom of page